Branże

  BRANŻE

  MOTORYZACJAMOTORYZACJA

  Doskonale znamy szybkość zmian przemysłu motoryzacyjnego oraz wymagania stawiane optymalizacji procesów, czasu produkcji i jakości. Innowacyjne podejście do stawianych zadań, wykorzystanie najnowszych technologii oraz znajomość branży pozwalają nam na realizację stawianych zadań na najwyższym poziomie, zgodnie z wymaganymi harmonogramami. Naszym atutem jest możliwość wykonywania zmian / adaptacji istniejących maszyn i linii produkcyjnych.

  AGDAGD

  Produkcja artykułów gospodarstwa domowego łączy ze sobą wymagania precyzyjnego montażu, elastyczności produkcji oraz śledzenia produktu (traceability). Wprowadzanie nowych linii produktowych i ciągłe doskonalenie procesów przekłada się również na oczekiwania stawiane producentom maszyn. Połączenie doświadczenia w mechanice, innowacyjności oraz rozwiązań IT otwiera przed nami szerokie możliwości współpracy.

  PRZEMYSŁ SPOŻYWCZYPRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

  Przemysł spożywczy to wysokie wymagania dla dostawcom maszyn i linii produkcyjnych. W procesie produkcji żywności istotną rolę odgrywa również pakowanie. Różnorodność produktów – od materiałów sypkich, poprzez produkty wrażliwe na nacisk aż do rozlewania płynów. Doświadczenie w pakowaniu oraz współpracy z klientami przemysłu spożywczego powoduje, że odnajdujemy się i sprawdzamy w specyfice tej branży.

  FARMACJAFARMACJA

  Znajomość GMP oraz specyfiki produkcji przemysłu farmaceutycznego, realizacje nowych linii i maszyn oraz modernizacje istniejących wniosły znaczący wkład w doświadczenie zdobyte przez naszych inżynierów. Projektując i przygotowując rozwiązania aktywnie uczestniczymy w procesie walidacji. Sprawdzone rozwiązania łączymy z innowacyjnością i doświadczeniem.

  ZAŁADUNEK BEZPYŁOWYZAŁADUNEK BEZPYŁOWY

  Wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań renomowanego producenta MUHR to nasz zdecydowany atut. Łączymy lokalną szybkość reakcji i wsparcie z jakością oraz niezawodnością renomowanego producenta.

  PREFABRYKACJA BETONUPREFABRYKACJA BETONU

  Wymagające środowisko. Praca w niesprzyjających warunkach. Ciągłe wibracje. Już od 1998 roku z powodzeniem wdrażamy, uruchamiamy i serwisujemy pojedyncze maszyny i całe linie do produkcji prefabrykatów betonowych. Szeroki zakres rozwiązań oraz kompleksowe podejście do wytwarzania.