O nas

  HISTORIA FIRMY

  Jakość nigdy nie jest przypadkiem. Zawsze jest wynikiem inteligentnego wysiłku.

  — John Ruskin

  JAK DZIAŁAMY

  Nasz zespół to doświadczeni specjaliści mechanicy, elektrycy i automatycy, którzy z zaangażowaniem wspierają klientów na każdym etapie realizacji projektów i inwestycji.

  Cechuje Nas nieszablonowe podejście do opracowywanych tematów oraz kreatywność przy tworzeniu nowych rozwiązań. Proponujemy kompleksową obsługę – od koncepcji, poprzez projekt i realizację – do uruchomienia oraz późniejszej obsługi serwisowej.

  CO OFERUJEMY

  Specjalizujemy się w budowie dopasowanych do potrzeb klienta gniazd produkcyjnych, maszyn oraz stanowisk zrobotyzowanych i linii produkcyjnych. Nasze realizacje to w większości projekty indywidualne, realizowane zgodnie z potrzebami klientów.

  Wykorzystujemy naszą szeroką wiedzę i doświadczenie wynikające z wielu projektów i realizacji. Tworzona i rozbudowywana baza wiedzy pozwala na skutecznie i szybkie dopasowane projektu do potrzeb i wymagań klienta. Nasze rozwiązania cechuje ergonomia pracy, wykorzystanie standardów Lean Manufacturing oraz optymalizacja zasobów.

  Mogą Państwo prześledzić nasze realizacje oraz referencje od klientów aby przekonać się jak szeroki wachlarz usług oferujemy oraz jak bardzo indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.

  ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

  Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom w obszarach terminowości, jakości oraz kosztów, z powodzeniem wdrożyliśmy własną metodykę zarządzania projektami. Bazując na sprawdzonych, międzynarodowych standardach jak Prince 2, PMI, czy TenStep przygotowaliśmy własne procedury i sposoby pracy dostosowane do specyfiki prac na rynku budowy maszyn i linii produkcyjnych.

  Zarządzając projektami bierzemy pod uwagę najważniejsze aspekty projektu, zaczynając od harmonogramu, poprzez budżet, pamiętając jednocześnie o zarządzaniu zmianą, ryzykiem oraz jakością. Wprowadzenie mechanizmów analizy ryzyka w czasie trwania projektu wielokrotnie pozwoliło na zakończenie z sukcesem wielu trudnych realizacji.

  Mogą Państwo prześledzić nasze realizacje oraz referencje od klientów aby przekonać się jak szeroki wachlarz usług oferujemy oraz jak bardzo indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.